Anahtar Logonar

İşinize Yarayabilecek Mobil Çözümler

BAYİ PORTALI (B2B)

Bayi Portalı’nın benzersiz özellikleri, bayileriniz ile aranızda e-dönüşüm çağına uygun bir etkileşim sağlayarak, iş gücü kazancı ve işlemlerin hatasız yapılması konusunda önemli bir katma değer sunar. İşinize, sektörünüze, ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz, Logo Tiger ürünleri ile tam entegre.

GSM MOBİL SAHA SATIŞ 

GSM sektörüne özel mobil saha yönetimi uygulaması ile saha ekibiniz ile merkez ofisiniz arasında anlık etkileşim sağlarken edevlet uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. İşinize, sektörünüze, ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz, Logo Tiger ürünleri ile tam entegre.

MOBİL SAHA SATIŞ

Mobil Saha Yönetimi uygulaması ile saha ekibiniz ile merkez ofisiniz arasında anlık etkileşim sağlarken; ekiplerinizin doğru yönetilmesi ve satış maliyetlerinizi kontrol altına alma konusunda şirketiniz için önemli faydalar sağlarsınız.

RETİNA MOBİLE

Retina Mobile Mobil İş Zekası Çözümü ile yönetimsel raporlarınıza sizin anlayacağınız gibi anlık olarak erişebilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.  Android ve IOS desteği /Tüm modeller ile uyum /Widget kullanımı ile her zaman göz önünde

MOBİL AL SAT

Mobil Al-Sat Uygulaması ile saha ekibinizin satış sırasında gerçek zamanlı karlılıkları ve stok ve finansman maliyetlerini görmesini sağlayabilir ve oluşturulan teklifleri şirket içi onay yapısı doğrusunda satışa çevirebilirsiniz.

MOBİL SADAKAT PROGRAMI

Kurumsal Mobil Sadakat Uygulaması ile sahadaki ekibiniz ve müşteriler ile mobil etkileşim düzeyinizi arttırarak, satışların artmasına katkı sağlayabilir ve kurumsal sadakat yönetimi uygulayabilirsiniz.

SERVİS İŞLETİM PROGRAMI

Servis İşletim Programı ile son kullanıcılarınız ile yetkili servisleriniz arasındaki tüm süreci yönetebilir, müşteri memnuniyetinizi üst seviyeye taşırsınız. API desteği, Bölge Yönetimi, Hakediş Yönetimi, Yönetim Raporlama…